Novice (slovenščina)

Slovenskega boksarja ni ustavila niti krvava rana Slovenskega boksarja ni ustavila niti krvava rana
pred 2 urama in 11 minutami
Pirančan Tadej Černoga le še zmago oddaljen od zgodovinske prve kolajne na evropskih prvenstvih. (Delo)
Habsburžani spet v knežjem mestu Habsburžani spet v knežjem mestu
pred 3 urami in 43 minutami
Otto von Habsburg: Na odprtju razstave o življenju avstro-ogrskega prestolonaslednika tudi njegov sin in vnuk. (Delo)
Ustavno sodišče presodilo: Milanović ne bo premier Ustavno sodišče presodilo: Milanović ne bo premier
pred 4 urami in 9 minutami
Pri vladajoči HDZ so pozdravili odločitev, v opoziciji govorijo o državnem udaru. (Delo)
Svet SDS-a sprejel Resolucijo o pogojih za zagotovitev poštenih in demokratičnih volitev Svet SDS-a sprejel Resolucijo o pogojih za zagotovitev poštenih in demokratičnih volitev
pred 4 urami in 10 minutami
Svet SDS-a je soglasno sprejel Resolucijo o pogojih za zagotovitev poštenih volitev, s katero zahtevajo, da državna volilna komisija odredi sprotno štetje glasov na predčasnem glasovanju, in vnovično vzpostavitev ukinjenih volišč.  (RTV SLO)
Trimo Trebnje že v prvem polčasu do visoke prednosti Trimo Trebnje že v prvem polčasu do visoke prednosti
pred 4 urami in 21 minutami
23. krog državnega prvenstva v rokometu je odprla tekma med Trimom Trebnje in Koprom. Zmaga je zanesljivo ostala doma, bilo je 30:23. Gorenje v soboto gostuje pri Krki.  (RTV SLO)
Risi drugič zapored boljši od Poljakov, članov svetovne elite Risi drugič zapored boljši od Poljakov, članov svetovne elite
pred 4 urami in 27 minutami
Slovenska hokejska reprezentanca je bila s 3:1 boljša od Poljske. Naslednji teden še dve tekmi v Franciji, nato odhod na SP v Italijo. (Delo)
Vlada zavrnila priporočila SDS-a zaradi domnevnega vmešavanja Jourove Vlada zavrnila priporočila SDS-a zaradi domnevnega vmešavanja Jourove
pred 4 urami in 45 minutami
Vlada nasprotuje sprejemu priporočila za transparentno delovanje institucij in ohranitev suverenosti Slovenije, ki so ji ga zaradi domnevnega vmešavanja evropske komisarke Vere Jourove v delo ustavnega sodišča predlagali poslanci SDS.  (RTV SLO)
Neuville in Evans izenačena po prvem dnevu na Hrvaškem Neuville in Evans izenačena po prvem dnevu na Hrvaškem
pred 5 urami in 5 minutami
Po prvem dnevu relija za svetovno prvenstvo na Hrvaškem, ki bo potekal do konca tedna, sta v vodstvu z enakim časom Belgijec Thierry Neuville (Hyundai) in Valižan Elfyn Evans (Toyota).  (RTV SLO)
Slovenci tudi na drugi tekmi v Bytomu v zadnji tretjini ugnali Poljake Slovenci tudi na drugi tekmi v Bytomu v zadnji tretjini ugnali Poljake
pred 5 urami in 7 minutami
Slovenski hokejisti so dobili tudi drugo pripravljalno tekmo v Bytomu. Poljska se je tudi tokrat zelo dobro upirala dve tretjini, v zadnjih 20 minutah pa so bili risi premočni (1:3).  (RTV SLO)