Novice (slovenščina)

Trimo Trebnje že v prvem polčasu do visoke prednosti Trimo Trebnje že v prvem polčasu do visoke prednosti
pred 1 uro in 15 minutami
23. krog državnega prvenstva v rokometu je odprla tekma med Trimom Trebnje in Koprom. Zmaga je zanesljivo ostala doma, bilo je 30:23. Gorenje v soboto gostuje pri Krki.  (RTV SLO)
Risi drugič zapored boljši od Poljakov, članov svetovne elite Risi drugič zapored boljši od Poljakov, članov svetovne elite
pred 1 uro in 21 minutami
Slovenska hokejska reprezentanca je bila s 3:1 boljša od Poljske. Naslednji teden še dve tekmi v Franciji, nato odhod na SP v Italijo. (Delo)
Vlada zavrnila priporočila SDS-a zaradi domnevnega vmešavanja Jourove Vlada zavrnila priporočila SDS-a zaradi domnevnega vmešavanja Jourove
pred 1 uro in 39 minutami
Vlada nasprotuje sprejemu priporočila za transparentno delovanje institucij in ohranitev suverenosti Slovenije, ki so ji ga zaradi domnevnega vmešavanja evropske komisarke Vere Jourove v delo ustavnega sodišča predlagali poslanci SDS.  (RTV SLO)
Neuville in Evans izenačena po prvem dnevu na Hrvaškem Neuville in Evans izenačena po prvem dnevu na Hrvaškem
pred 1 uro in 59 minutami
Po prvem dnevu relija za svetovno prvenstvo na Hrvaškem, ki bo potekal do konca tedna, sta v vodstvu z enakim časom Belgijec Thierry Neuville (Hyundai) in Valižan Elfyn Evans (Toyota).  (RTV SLO)
Slovenci tudi na drugi tekmi v Bytomu v zadnji tretjini ugnali Poljake Slovenci tudi na drugi tekmi v Bytomu v zadnji tretjini ugnali Poljake
pred 2 urama in 1 minuto
Slovenski hokejisti so dobili tudi drugo pripravljalno tekmo v Bytomu. Poljska se je tudi tokrat zelo dobro upirala dve tretjini, v zadnjih 20 minutah pa so bili risi premočni (1:3).  (RTV SLO)