Večje število zaposlenih je bilo oškodovanih za najmanj slabih 300 tisoč evrov.
Več na: https://www.delo.si/novice/crna-kronika/delavcem-niso-placevali-socialnih-prispevkov-ceprav-je-druzba-imela-sredstva
nazaj