ESG je postal najbolj nepotrebna birokratska ovira

ESG je postal najbolj nepotrebna birokratska ovira Države, ki poskušajo podaljševati življenjsko dobo in vpliv fosilnih goriv, tvegajo resen razvojni zaostanek.

Več na: https://www.delo.si/sobotna-priloga/esg-najbolj-nepotrebna-birokratska-ovira

nazaj