Po vrnitvi Zlatka Zahovića in Darka Milaniča v Ljudski vrt bo član nogometnega kluba Maribor znova tudi nogometaš Behar Feta.
Več na: https://www.rtvslo.si/sport/feta-bo-znova-igral-za-maribor/786417
nazaj