Ameriški drsalci ubranili olimpijski naslov, Japonci zaostali le za točko pred 1 uro in 16 minutami Ameriška reprezentanca v umetnostnem drsanju je v Milanu ubranila naslov olimpijskih prvakov. S točko zaostanka so bili srebrni Japonci, tretji pa domačini Italijani. Odločilni je bil zadnji del tekmovanja v moški konkurenci, kjer je ZDA zlato odličje priboril Ilia Malinin, sicer tudi eden glavnih favoritov v posamični kategoriji.(Siol)
Ameriški drsalci z izjemno predstavo Malinina ubranili olimpijski naslov pred 1 uro in 28 minutami Ameriška reprezentanca v umetnostnem drsanju je v Milanu ubranila naslov olimpijskih prvakov. S točko zaostanka so bili srebrni Japonci, tretji pa Italijani. Odločilni je bil zadnji del tekmovanja v moški konkurenci, kjer je blestel Ilia Malinin. (RTV SLO)
Prevcu to ni bilo po godu, Zajc ne bo delal revolucije pred 2 urama in 14 minutami Na zadnjem uradnem treningu pred moško olimpijsko tekmo na srednji skakalnici v Predazzu so izstopali Philipp Raimund, Stephan Embacher in Marius Lindvik.(Delo)
Na Portugalskem po vzporednih volitvah zmagal Seguro pred 2 urama in 32 minutami Tokratne volitve so močno zaznamovale posledice močnih neurij, zaradi katerih je umrlo sedem ljudi, škoda pa naj bi znašala vsaj štiri milijarde evrov.(Delo)
Slovenska hiša v osrčju Cortine pred 3 urami Na prizorišču zimskih olimpijskih iger so na slovenski kulturni praznik slovesno odprli prostor, v katerem bo v prihodnjih dveh tednih zelo živahno.(Delo)
Neja Filipič tretja v Dortmundu pred 3 urami in 5 minutami Slovenska atletinja Neja Filipič je na bronastem mitingu svetovne dvoranske turneje v nemškem Dortmundu osvojila tretje mesto v troskoku, potem ko je v zadnjem poskusu skočila 13,63 metra, je zapisala Slovenska atletika.(Siol)