Kaj pa, če dividend ne porabimo za morje?

Kaj pa, če dividend ne porabimo za morje? Dividenda, ki jo danes reinvestiramo, lahko čez 15 let postane precej več kot nekaj prijetnih poletnih večerij.

Več na: https://www.finance.si/finance-vlagatelj/kaj-pa-ce-dividend-ne-porabimo-za-morje/a/9048612?src=rss

nazaj