Levosredinski trojček si pošilja puščice, bodo pa nadzirali novo oblast

Prvaki dosedanjih vladnih strank menijo, da jih bodo tudi v opoziciji družile nekatere teme in nadzor nove oblasti. O sodelovanju z njo izražajo nekoliko različne poglede. Šefa Svobode Robert Golob in Levice Luka Mesec dvomita v iskrenost namenov o partnerstvu za razvoj, prvak SD Matjaž Han pa je bolj previden, saj da je prehitro govoriti o tem.

Več na: https://www.24ur.com/novice/slovenija/levosredinski-trojcek-si-posilja-puscice-bodo-pa-nadzirali-novo-oblast.html

nazaj