Naj kupim delnice programerskih podjetij ali jih bo pokopala UI?

Naj kupim delnice programerskih podjetij ali jih bo pokopala UI? Delnice tehnoloških podjetij, ki so močno izgubile zaradi umetne inteligence, se zdijo precej poceni.

Več na: https://www.finance.si/finance-vlagatelj/naj-kupim-delnice-programerskih-podjetij-ali-jih-bo-pokopala-ui/a/9048603?src=rss

nazaj