Tako Manchester United kot Napoli sta potrdila, da je Rasmus Højlund dokončno postal igralec italijanskega kluba. Neapeljčani so rdečim vragom plačali 44 milijonov evrov odškodnine oz. kar 36 milijonov manj, kot so Angleži zanj plačali Atalanti.
Več na: https://www.rtvslo.si/sport/napoli-dokoncno-odkupil-hojlunda-man-united-kupil-edersona/784222