Ida, ki je pela tako grdo, da so še mrtvi vstali od mrtvih in zapeli z njo, nadaljuje svojo festivalsko pot v Veliki Britaniji in Južni Koreji. Na festivalu v Londonu in Busanu bo imel film angleško oziroma azijsko premiero, so sporočili iz Slovenskega filmskega centra (SFC).