In tako me je doletelo, da napišem nekrolog tudi o njej. Veliko jih, in na gosto, odhaja, ki so bili del dobrega starega sveta.
Več na: https://www.delo.si/sobotna-priloga/slavenka-drakulic-besede-niso-zgolj-pomen-so-tudi-rana-glas-in-dih
nazaj