Slovenski odbojkarji bodo po dnevu tekmovalnega odmora ob 20.30 odigrali tretjo od štirih tekem domačega turnirja lige narodov v Stožicah. Nasproti jim bodo stali Brazilci. Slovenci so po šestih tekmah pri petih zmagah in 11 točkah, Brazilci z eno zmago manj zasedajo sedmo mesto, trenutno zadnje, ki vodi na zaključni turnir. Popoldan se bosta v Stožicah pomerili reprezentanci, ki so ju gostitelji na prvih dveh tekmah premagali, Bolgarija in Kanada. Za konec turnirja v Ljubljani Slovence v nedeljo ob 20.30 čaka še tekma z Italijani.
Več na: http://siol.net/sportal/odbojka/liga-narodov-27-junij-2026-695137