Olimpijski prvak Bode Miller še naprej zanika obtožbe zaradi posedovanja drog. Nekdanjega smučarja iz ZDA so v začetku tega meseca aretirali zaradi posedovanja halucinogenih gob, a se je 48-letnik izrekel za nedolžnega po dveh obtožbah posedovanja drog. Svoje argumente je zapisal tudi na Instagramu.