Težave za olimpijskega prvaka Bodeja Millerja: aretiran zaradi posedovanja drog

Težave za olimpijskega prvaka Bodeja Millerja: aretiran zaradi posedovanja drog Olimpijski prvak Bode Miller še naprej zanika obtožbe zaradi posedovanja drog. Nekdanjega smučarja iz ZDA so v začetku tega meseca aretirali zaradi posedovanja halucinogenih gob, a se je 48-letnik izrekel za nedolžnega po dveh obtožbah posedovanja drog. Svoje argumente je zapisal tudi na Instagramu.

Več na: http://siol.net/sportal/zimski-sporti/olimpijskega-prvaka-bodeja-millerja-aretirali-zaradi-posedovanja-drog-694901

nazaj