Ko je osebno vozilo zapeljalo na platformo, se britanski državljan ni pravočasno umaknil, izgubil je ravnotežje in padel čez zaščitno ograjo avtovlaka.
Več na: http://www.delo.si/novice/crna-kronika/v-mostu-na-soci-z-avtovlaka-padel-drzavljan-zdruzenega-kraljestva
nazaj