Vlada v vzpostavitev osrednjega nabavnega organa za javno naročanje zdravil

Vlada v vzpostavitev osrednjega nabavnega organa za javno naročanje zdravil Vlada je danes sprejela odločitev, da bo vzpostavila osrednji nabavni organ za javno naročanje zdravil za javne lekarniške zavode, ki bo na ministrstvu za zdravje deloval v okviru urada za investicije v zdravstvu.

Več na: https://www.rtvslo.si/slovenija/vlada-v-vzpostavitev-osrednjega-nabavnega-organa-za-javno-narocanje-zdravil/786541

nazaj