Zakaj farmacija v paniki odkupuje biotehnološka podjetja

Zakaj farmacija v paniki odkupuje biotehnološka podjetja Na stotine milijard dolarjev ponavljajočih se prihodkov se zaradi izteka sedanjih patentov sooča z erozijo.

Več na: https://www.delo.si/gospodarstvo/novice/zakaj-farmacija-v-paniki-odkupuje-biotehnoloska-podjetja

nazaj