Na stotine milijard dolarjev ponavljajočih se prihodkov se zaradi izteka sedanjih patentov sooča z erozijo.
Več na: https://www.delo.si/gospodarstvo/novice/zakaj-farmacija-v-paniki-odkupuje-biotehnoloska-podjetja
nazaj