"Narava se spreminja, ampak večinoma zaradi nas. In še bolj se bo, če svojega vpliva ne zmanjšamo. In če ga ne, bomo ugotovili, da ima prilagajanje svoje omejitve."preberite več »
Več na: https://www.mladina.si/249421/slovenija-bi-bila-lahko-zgled-drugim/