Министар спољних послова Србије Марко Ђурић изјавио је да су циљеви српске делегације на самиту америчких и кариспких држава афирмација билатералних односа са тим делом света, промоција Експа и афирмација положаја Србије по питању Косова и Метохије.
Več na: https://www.rts.rs/vesti/politika/5978496/marko-djuric-panama.html