Novice (hrvaščina)

Formula 1 nakon 10 godina vratila se u Francusku, iz prvog reda startaju Mercedesi Formula 1 nakon 10 godina vratila se u Francusku, iz prvog reda startaju Mercedesi
pred 11 urami in 4 minutami
Svjetski prvak u Formuli 1 Britanac Lewis Hamilton u Mercedesu ostvario je najbrže vrijeme kvalifikacija za VN Francuske na stazi u Le Castelletu... (T-Portal)
Hrvatski vaterpolisti osvojili časno peto mjesto na završnom turniru Svjetske lige Hrvatski vaterpolisti osvojili časno peto mjesto na završnom turniru Svjetske lige
pred 11 urami in 19 minutami
Hrvatski vaterpolisti zauzeli su peto mjesto na završnom turniru Svjetske lige u Budimpešti nakon što su u subotu svladali Australiju 10:8... (T-Portal)
Euro je najviše na udaru: Za 30 sekundi prepoznaju 'lažnjake'...
pred 11 urami in 27 minutami
FORENZIČARI HNB-A: Tijekom turističke sezone gosti donose brojne lažne novčanice. Identitete petorke koja prepoznaje krivotvorine, strogo se čuva od javnosti... (24sata)
Kakva spačka Mandžukića; Lovren ga natjeravao po terenu Kakva spačka Mandžukića; Lovren ga natjeravao po terenu
pred 11 urami in 41 minutami
Nakon pobjede nad Argentinom, i soiguranim plasmanom u osminu finala SP-a, među reprezentativcima osjeća se sjajna atmosfera (T-Portal)
Predsjednica gubi podršku, ali je još najpopularnija političarka
pred 11 urami in 42 minutami
Na drugom je mjestu popularnosti je Ivan Vilibor Sinčić, šef Živog zida, o kojemu pozitivan dojam ima 46 posto birača. Slijedi ga Božo Petrov iz Mosta i premijer Andrej Plenković (24sata)
Švedska povela golom Toivonena i dovela Njemačku na rub eliminacije! Švedska povela golom Toivonena i dovela Njemačku na rub eliminacije!
pred 11 urami in 43 minutami
Njemačka je izgubila u prvom kolu, no i dalje ovise sami o sebi. Pobjedom protiv Švedske bodovno bi se izjednačili sa skandinavskom momčadi uoči zadnjeg kola. Švedska bi pobjedom osigurala drugi krug, a čak bi mu se i osvojenim bodom znatno približila... (T-Portal)
Meksikanci sredili Južnu Koreju i sada su na korak do osmine finala Meksikanci sredili Južnu Koreju i sada su na korak do osmine finala
pred 11 urami in 45 minutami
U susretu 2. kola skupine F na Svjetskom nogometnom prvenstvu Meksiko je u Rostovu na Donu svladao Južnu Koreju 2:1... (T-Portal)