Novice - Šport (slovenščina)

Lampard na Chelseajevi klopi ostaja še brez zmage Lampard na Chelseajevi klopi ostaja še brez zmage
pred 1 uro in 36 minutami
Potem ko je Chelsea v uvodnem krogu nove sezone Premier lige na Old Traffordu s kar 4:0 klonil pred Manchester Unitedom, je v 2. krogu na Stamford Bridgeu remiziral z Leicester Cityjem. Bilo je 1:1.  (RTV SLO)
Portorož, finale, ob 20.00: Bedene - Durasovic Portorož, finale, ob 20.00: Bedene - Durasovic
pred 2 urama in 22 minutami
Aljaž Bedene bo ob 20. 00 lovil 16. naslov na turnirjih serije challenger. V finalu Portoroža se bo pomeril z Viktorjem Durasovicem z Norveške.  (RTV SLO)
Mihalinčeva odlična četrta v teku na 100 m  v Birminghamu Mihalinčeva odlična četrta v teku na 100 m v Birminghamu
pred 3 urami in 51 minutami
Maja Mihalinec (Mass Ljubljana) je na mitingu Diamantne lige v Birminghamu v teku na 100 m zasedla četrto mesto z 11,36 sekunde.  (RTV SLO)
Mura - Rudar 1:0 Mura - Rudar 1:0
pred 5 urami in 3 minutami
6. krog Prve lige se bo zaključil z obračunom vodilnih moštev, Aluminija in Olimpije. Pravkar Mura gosti Rudar, pred tem se je dvoboj Brava in Domžal končal brez zadetkov.  (RTV SLO)
Velika zmaga Križnarjeve, še tri Slovenke med pet najboljših! Velika zmaga Križnarjeve, še tri Slovenke med pet najboljših!
pred 5 urami in 37 minutami
Slovenska smučarska skakalka Nika Križnar je zmagala na poletni veliki nagradi v Frenštatu na Češkem, kjer so še tri Slovenke končale med prvo peterico.  (RTV SLO)
Zinedine Zidane Zinedine Zidane
pred 5 urami in 48 minutami
Bale ostaja pri Realu. Vsi v ekipi lahko pomembno prispevajo in on je del moštva. Načrtoval sem, da bo v začetni postavi proti Celti ne glede na poškodbo Edena Hazarda.  (RTV SLO)
Tim Gajser po potrditev naslova svetovnega prvaka Tim Gajser po potrditev naslova svetovnega prvaka
pred 9 urami
Danes je velik dan za slovenski šport, saj Tim Gajser lahko malo pred tretjo uro popoldne lahko še drugič postane svetovni prvak v elitnem razredu MXGP.  (RTV SLO)
Tim Gajser kljub padcu tretjič svetovni prvak! Tim Gajser kljub padcu tretjič svetovni prvak!
Tim Gajser je na prvi vožnji VN Italije osvojil peto mesto in si s tem že zagotovil drugi naslov svetovnega prvaka v elitnem razredu motokrosa.  (RTV SLO)
Sedmi naslov za Andrejo Klepač Sedmi naslov za Andrejo Klepač
pred 10 urami in 36 minutami
Slovenska teniška igralka Andreja Klepač je skupaj s Čehinjo Lucie Hradecko osvojila naslov med ženskimi dvojicami na turnirju WTA v Cincinnatiju. To je njen sedmi naslov v tej kategoriji.  (RTV SLO)
Razočarani navijači v Avstraliji podpisali peticijo Razočarani navijači v Avstraliji podpisali peticijo
pred 11 urami in 21 minutami
Košarkarska reprezentanca ZDA bo na svetovnem prvenstvu igrala brez največjih zvezdnikov Lige NBA, ki so odpovedali svoj nastop. To pa je zdaj sprožilo preiskavo o pravičnem oglaševanju v Avstraliji, kjer bodo Američani odigrali tri tekme.  (RTV SLO)