Novice - Šport (slovenščina)

Na Japonskem zdaj zares v boj za svetovnega prvaka Na Japonskem zdaj zares v boj za svetovnega prvaka
pred 59 minutami
Tajfun Hagibis je minuli konec tedna odnesel zadnje tekme skupinskega dela, a v soboto in nedeljo nič ne ogroža začetka zaključnih bojev na 9. svetovnem prvenstvu v ragbiju. Se bo pravljica gostiteljev nadaljevala tudi proti Južni Afriki? (RTV SLO)
Priprave na nordijsko zimo, ki se bo končala z SP-jem v poletih v Planici Priprave na nordijsko zimo, ki se bo končala z SP-jem v poletih v Planici
pred 1 uro in 56 minutami
V dneh, ki nam ponujajo tako imenovano babje ali indijansko poletje se bomo že malo dotaknili tudi zimskega športnega dogajanja, kjer so priprave na svetovna prvenstva predstavili Planica 2020, Pokljuka 2021 in tudi že Planica 2023.  (RTV SLO)
Kraljem z laserji Guinnesov rekord, na ledu pa drugič zapored brez gola Kraljem z laserji Guinnesov rekord, na ledu pa drugič zapored brez gola
pred 4 urami in 51 minutami
Los Angeles Kings so drugič zapored izgubili na domačem ledu brez doseženega gola. Proti presenetljivo vodilnemu klubu Lige NHL Buffalo so sprožili kar 47 strelov v okvir vrat, a je prav vse ubranil Carter Hutton.  (RTV SLO)
Dončić na zadnji pripravljalni tekmi blestel z dvojnim dvojčkom Dončić na zadnji pripravljalni tekmi blestel z dvojnim dvojčkom
pred 5 urami in 40 minutami
Dallas je na zadnji, peti, pripravljalni tekmi pred novo sezono premagal LA Clippers s 102:87. Izkazala se je slovensko-latvijska naveza. Kristaps Porzingis je prispeval 18 točk, 13 skokov in podajo, Luka Dončić pa 15 točk, 13 skokov in tri podaje.  (RTV SLO)
Žalgiris z izjemno zadnjo četrtino zadel Realu prvi poraz v sezoni  Žalgiris z izjemno zadnjo četrtino zadel Realu prvi poraz v sezoni
pred 13 urami in 50 minutami
Košarkarji madridskega Real Madrida so v 3. krogu Evrolige doživeli prvi poraz v tej sezoni. Žalgiris je pred 15. 100 gledalci zmagal s 86:73, potem ko je zadnjo četrtino dobil kar z 29:13.  (RTV SLO)
Žalgiris z izjemno zadnjo četrtino zadal Realu prvi poraz v sezoni  Žalgiris z izjemno zadnjo četrtino zadal Realu prvi poraz v sezoni
Košarkarji madridskega Reala so v 3. krogu Evrolige doživeli prvi poraz v tej sezoni. Žalgiris je pred 15. 100 gledalci zmagal s 86:73, potem ko je zadnjo četrtino dobil kar z 29:13.  (RTV SLO)
Železarji v Kitzbühelu zapravili vodstvo s 3:0 in klonili v podaljšku Železarji v Kitzbühelu zapravili vodstvo s 3:0 in klonili v podaljšku
pred 15 urami
Hokejisti Kitzbühela so v 8. krogu Alpske lige premagali SIJ Acroni Jesenice s 4:3 po podaljšku, potem ko so želetzarji že 22 minutah vodili kar s 3:0.  (RTV SLO)
Krka z visoko zmago opravila Krka z visoko zmago opravila "generalko" za Crveno zvezdo
pred 15 urami in 44 minutami
Košarkarji Krke so na uvodni tekmi 3. kroga državnega prvenstva premagali Zlatorog s 104:70. Novomeščani so dobili vse četrtine in nadgradili zmago v Ligi ABA v Zadru.  (RTV SLO)
Kazen za rasizem v Sofiji 28. oktobra - Infantino: Moramo jih nagnati s stadionov Kazen za rasizem v Sofiji 28. oktobra - Infantino: Moramo jih nagnati s stadionov
pred 17 urami in 43 minutami
Disciplinski odbor Uefe bo odločitev o kazni po rasističnih izgredih na tekmi med Bolgarijo in Anglijo v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2020 sporočila 28. oktobra.  (RTV SLO)
Infantino: Rasiste moramo nagnati s stadionov - kazen bo znana 28. oktobra Infantino: Rasiste moramo nagnati s stadionov - kazen bo znana 28. oktobra
Disciplinski odbor Uefe bo odločitev o kazni po rasističnih izgredih na tekmi med Bolgarijo in Anglijo v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2020 sporočil 28. oktobra.  (RTV SLO)