Novice - Šport (slovenščina)

Žalgiris z izjemno zadnjo četrtino zadel Realu prvi poraz v sezoni  Žalgiris z izjemno zadnjo četrtino zadel Realu prvi poraz v sezoni
pred 9 urami in 39 minutami
Košarkarji madridskega Real Madrida so v 3. krogu Evrolige doživeli prvi poraz v tej sezoni. Žalgiris je pred 15. 100 gledalci zmagal s 86:73, potem ko je zadnjo četrtino dobil kar z 29:13.  (RTV SLO)
Žalgiris z izjemno zadnjo četrtino zadal Realu prvi poraz v sezoni  Žalgiris z izjemno zadnjo četrtino zadal Realu prvi poraz v sezoni
Košarkarji madridskega Reala so v 3. krogu Evrolige doživeli prvi poraz v tej sezoni. Žalgiris je pred 15. 100 gledalci zmagal s 86:73, potem ko je zadnjo četrtino dobil kar z 29:13.  (RTV SLO)
Železarji v Kitzbühelu zapravili vodstvo s 3:0 in klonili v podaljšku Železarji v Kitzbühelu zapravili vodstvo s 3:0 in klonili v podaljšku
pred 10 urami in 49 minutami
Hokejisti Kitzbühela so v 8. krogu Alpske lige premagali SIJ Acroni Jesenice s 4:3 po podaljšku, potem ko so želetzarji že 22 minutah vodili kar s 3:0.  (RTV SLO)
Krka z visoko zmago opravila Krka z visoko zmago opravila "generalko" za Crveno zvezdo
pred 11 urami in 33 minutami
Košarkarji Krke so na uvodni tekmi 3. kroga državnega prvenstva premagali Zlatorog s 104:70. Novomeščani so dobili vse četrtine in nadgradili zmago v Ligi ABA v Zadru.  (RTV SLO)
Kazen za rasizem v Sofiji 28. oktobra - Infantino: Moramo jih nagnati s stadionov Kazen za rasizem v Sofiji 28. oktobra - Infantino: Moramo jih nagnati s stadionov
pred 13 urami in 32 minutami
Disciplinski odbor Uefe bo odločitev o kazni po rasističnih izgredih na tekmi med Bolgarijo in Anglijo v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2020 sporočila 28. oktobra.  (RTV SLO)
Infantino: Rasiste moramo nagnati s stadionov - kazen bo znana 28. oktobra Infantino: Rasiste moramo nagnati s stadionov - kazen bo znana 28. oktobra
Disciplinski odbor Uefe bo odločitev o kazni po rasističnih izgredih na tekmi med Bolgarijo in Anglijo v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2020 sporočil 28. oktobra.  (RTV SLO)
Nad vragi se zgrinjajo črni oblaki: Manjkal bo Pogba, najbrž tudi de Gea Nad vragi se zgrinjajo črni oblaki: Manjkal bo Pogba, najbrž tudi de Gea
pred 14 urami in 9 minutami
V nedeljo bo na sporedu največji derbi angleškega prvenstva med Manchester Unitedom in Liverpoolom. Rdeči vragi niso le brez forme, derbi bodo pričakali tudi precej oslabljeni.  (RTV SLO)
La Liga spet želi eno tekmo odigrati v ZDA La Liga spet želi eno tekmo odigrati v ZDA
pred 15 urami in 46 minutami
Vodstvo španskega nogometnega prvenstva je zaprosilo vodstvo njihove nogometne zveze, da bi tekmo državnega prvenstva med Villarrealom in Atleticom prestavilo v Miami.  (RTV SLO)
Popoln košarkarski krog prvič po 12 letih Popoln košarkarski krog prvič po 12 letih
pred 16 urami in 36 minutami
V drugem krogu Lige ABA so se zmage veselili Cedevita Olimpija, Koper Primorska in Krka ter s tem poskrbeli za zgodovinski uspeh slovenskih klubov v Jadranski ligi.  (RTV SLO)
Letos želijo podreti ženski rekord Letos želijo podreti ženski rekord
pred 17 urami in 54 minutami
Prihodnji teden bo v Ljubljani 24. potekal maraton, organizatorji so si tokrat za cilj zadali, da popravijo ženski rekord.  (RTV SLO)