Novice - Šport (slovenščina)

Dirka za VN Monaka, Monte Carlo Dirka za VN Monaka, Monte Carlo
pred 2 urama in 2 minutama
Ob 15. 10 se bo na ulicah Monte Carla začela najprestižnejša preizkušnja v svetu motošporta - dirka formule ena za VN Monaka.  (RTV SLO)
Tim Gajser ujel zmagoviti ritem Tim Gajser ujel zmagoviti ritem
pred 2 urama in 14 minutami
Tim Gajser je zanesljivo dobil prvo vožnjo sedme dirke svetovnega prvenstva elitnega razreda MXGP v Saint-Jean-d'Angelyju v Franciji.  (RTV SLO)
Kate Courtney spet na vrhu, Tanja Žakelj 26. Kate Courtney spet na vrhu, Tanja Žakelj 26.
pred 2 urama in 29 minutami
Gorska kolesarka Tanja Žakelj je na drugi tekmi svetovnega pokala v olimpijskem krosu v češkem Novem Mestu osvojila 26. mesto.  (RTV SLO)
Bravo do naslova prvaka druge lige brez boja Bravo do naslova prvaka druge lige brez boja
pred 3 urami in 8 minutami
"Na zadnjo tekmo se pripravljamo kot za finale Lige prvakov," se je ključne tekme 2. SNL z Ankaranom bal trener Brava Dejan Grabić, toda priprave so bile odveč, saj je Bravo dvoboj dobil brez boja.  (RTV SLO)
Začetek Roland Garrosa: Hitro slovo Kerberjeve Začetek Roland Garrosa: Hitro slovo Kerberjeve
pred 4 urami in 33 minutami
Angelique Kerber, ki je slavila že na vseh turnirjih za grand slam – razen v Parizu – je hitro končala nastope na Roland Garrosu. V 1. krogu je bila boljša Anastazija Potapova.  (RTV SLO)
Kovač po dvojni kroni zanesljivo ostaja trener Bayerna Kovač po dvojni kroni zanesljivo ostaja trener Bayerna
pred 5 urami in 44 minutami
Potem ko je postal prvi, ki je dvojno nemško krono osvojil tako v vlogi igralca kot tudi trenerja, si je Niko Kovač zagotovil še večje zaupanje vodstva Bayerna.  (RTV SLO)
15. etapa Gira: Nibali na domačem terenu 15. etapa Gira: Nibali na domačem terenu
pred 8 urami in 38 minutami
Po treh razburljivih gorskih etapah kolesarje na Dirki po Italiji danes čaka razgibana 15. etapa, na kateri bo Primož Roglič bržkone na novi hudi preizkušnji.  (RTV SLO)
Toronto na krilih Leonarda do preobrata in prvega finala v zgodovini Toronto na krilih Leonarda do preobrata in prvega finala v zgodovini
pred 11 urami in 36 minutami
Košarkarji Toronta so se prvič uvrstili v finale Lige NBA. Na šesti tekmi finala Vzhoda so premagali najboljšo ekipo rednega dela sezone Milwaukee s 100:94 in dobili serijo s 4:2 v zmagah. Junak je bil Kawhi Leonard s 27 točkami, 17 skoki in 7 podajami.  (RTV SLO)
Leonard zrežiral velik preobrat - Toronto do prvega finala v zgodovini Leonard zrežiral velik preobrat - Toronto do prvega finala v zgodovini
Slovenke Evropsko ligo odprle z zmago Slovenke Evropsko ligo odprle z zmago
pred 18 urami in 2 minutama
Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca je v v uvodni tekmi srebrne Evropske lige s 3:0 (18, 22, 23) premagala Estonijo.  (RTV SLO)