Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

Simeone: Premagali smo najboljšo ekipo na svetu Simeone: Premagali smo najboljšo ekipo na svetu
pred 1 dnevom, 2 urama in 9 minutami
Čeprav je Liverpool najbolj dominantna nogometna ekipa v Evropi, je izgubil na prvi tekmi osmine finala Lige prvakov v Madridu. Seveda pa je povsem drugo vprašanje, ali bo obramba Atletica zdržala tudi v drugih 90 minutah.  (RTV SLO)
Obramba Kraljev premagana kar šestkrat Obramba Kraljev premagana kar šestkrat
pred 1 dnevom in 3 urami
Hokejisti Los Angelesa so odlično začeli gostovanje pri Winnipegu, saj je Dustin Brown zadel že v prvi minuti, na koncu pa so spet ostali praznih rok (6:3).  (RTV SLO)
Bedene za uvod v Marseillu izločil 17. igralca na lestvici ATP Bedene za uvod v Marseillu izločil 17. igralca na lestvici ATP
pred 1 dnevom, 9 urami in 31 minutami
Aljaž Bedene, ki se je prejšnji teden v velikem slogu prebil v četrtfinale Rotterdama, je uspešno začel turnir na trdi podlagi v Marseillu. V 1. krogu je bil s 4:6, 6:4 in 7:5 boljši od petega nosilca in zmagovalca tega turnirja leta 2018 Karena Hačanova.  (RTV SLO)
Olimpija po dveh porazih prikazala pravi obraz, Jesenic do točke v Asiagu Olimpija po dveh porazih prikazala pravi obraz, Jesenic do točke v Asiagu
pred 1 dnevom, 11 urami in 59 minutami
Hokejisti SŽ-ja Olimpije so v 3. krogu drugega dela Alpske lige s 5:2 premagali Cortino, kar je njihova prva zmaga v nadaljevanju tekmovanja.  (RTV SLO)
Olimpija po dveh porazih prikazala pravi obraz, Jesenice do točke v Asiagu Olimpija po dveh porazih prikazala pravi obraz, Jesenice do točke v Asiagu
Hokejisti SŽ-ja Olimpije so v 3. krogu drugega dela Alpske lige s 5:2 premagali Cortino, kar je njihova prva zmaga v nadaljevanju tekmovanja. Jeseničani so v 52. minuti vodili s 4:2 v Asiagu, na koncu pa klonili po podaljšku.  (RTV SLO)
Ob 21.00: Atletico Madrid - Liverpool, Borussia Dortmund - PSG (postave) Ob 21.00: Atletico Madrid - Liverpool, Borussia Dortmund - PSG (postave)
pred 1 dnevom, 12 urami in 55 minutami
Kako se bo Jan Oblak odrezal v boju z Liverpoolovim trizobim napadom Mane-Salah-Firmino? Prvi večer osmine finala Lige prvakov prinaša dvoboj med madridskim Atleticom in evropskim prvakom Liverpoolom.  (RTV SLO)
Atletico ustavil evropskega prvaka, v Dortmundu nov šov Haalanda Atletico ustavil evropskega prvaka, v Dortmundu nov šov Haalanda
Atletico Madrid bo odšel v Liverpool na povratno tekmo osmine finala Lige prvakov s prednostjo z 1:0. Prvo srečanje na Wandi Metropolitano je odločil zadetek Saula Nigueza že v 4. minuti. Borussia Dortmund je z dvema goloma Haalanda z 2:1 premagala PSG.  (RTV SLO)
Mariborčanke dobile prvi niz, naslednje tri pa izgubile Mariborčanke dobile prvi niz, naslednje tri pa izgubile
pred 1 dnevom, 13 urami in 27 minutami
Odbojkarice Nove KBM Branika so v 6. krogu Lige prvakinj doma izgubile proti italijanski ekipi Savino Del Bene Scandicci z 1:3 (23, -20, -20, -14).  (RTV SLO)
Zoran Jovičić na klopi Gorenja še dve leti Zoran Jovičić na klopi Gorenja še dve leti
pred 1 dnevom, 14 urami in 15 minutami
Rokometni klub Gorenje Velenje je še za dve leti podaljšal sodelovanje s trenerjem Zoranom Jovičićem, ki bi se mu sicer pogodba iztekla ob koncu letošnje sezone.  (RTV SLO)
TV SLO 2/MMC: Ob 16.10 šprint iz Areja TV SLO 2/MMC: Ob 16.10 šprint iz Areja
pred 1 dnevom, 18 urami in 24 minutami
Slovenska smučarka tekačica Anamarija Lampič se je s 16. časom kvalifikacij prebila v izločilne boje tekme svetovnega pokala v Areju. Katji Višnar na 57. mestu ni uspelo.  (RTV SLO)