Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

Menalo in Sešlar v drugem polčasu strla Goričane Menalo in Sešlar v drugem polčasu strla Goričane
pred 1 dnevom, 8 urami in 22 minutami
Slovenski prvoligaši bodo naslednji konec tedna nadaljevali s tekmovanjem. Vodilna ekipa Prve lige Olimpija je v Spodnji Šiški premagala drugoligaša Gorico z 2:0. Oba zadetka so zmaji dosegli v drugem polčasu.  (RTV SLO)
Hat-trick Požega Vancaša za gladko zmago Maribora Hat-trick Požega Vancaša za gladko zmago Maribora
Slovenski prvoligaši bodo naslednji konec tedna nadaljevali s tekmovanjem. Vodilna ekipa Prve lige Olimpija je na pripravljani tekmi v Spodnji Šiški premagala drugoligaša Gorico z 2:0. V Ljudskem vrtu je Maribor povozil Bravo kar s 6:1.  (RTV SLO)
Bayern - Fortuna Düsseldorf (postavi) Bayern - Fortuna Düsseldorf (postavi)
pred 1 dnevom, 8 urami in 53 minutami
V 29. krogu Bundeslige se bodo nogometaši Bayerna pomerili s Fortuno iz Düsseldorfa. Bavarci imajo po zmagi na derbiju v Dortmundu sedem točk naskoka in lahko naredijo nov korak proti osmemu zaporednemu naslovu prvaka.  (RTV SLO)
Bayern po Bayern po "petardi" tik pred osmim zaporednim naslovom
pred 1 dnevom, 9 urami in 8 minutami
V 29. krogu Bundeslige so nogometaši Bayerna odpravili Fortuno iz Düsseldorfa s 5:0. Bavarci imajo pet krogov pred koncem že 10 točk naskoka pred dortmundsko Borussio. Že čez dva tedna lahko osvojijo 30. naslov v zgodovini kluba.  (RTV SLO)
Avstrijska vlada prižgala zeleno luč za dirki v Spielbergu Avstrijska vlada prižgala zeleno luč za dirki v Spielbergu
pred 1 dnevom, 10 urami in 53 minutami
Govorilo se je že nekaj časa, a zdaj je tudi uradno, saj je zeleno luč prižgala še avstrijska vlada. Sezona formule 1 se bo začela julija z dvema zaporednima dirkama za Veliko nagrade Avstrije v Spielbergu.  (RTV SLO)
Tiger iz Madrasa kot prvak zadnjič zarjovel leta 2012 Tiger iz Madrasa kot prvak zadnjič zarjovel leta 2012
pred 1 dnevom, 12 urami in 8 minutami
Viswanathan Anand se je v zgodovino šahovske igre zapisal kot eden najboljših, ki je kadarkoli razmišljal za desko s 64 polji in šah razširil tudi onkraj Evrope.  (RTV SLO)
Salzburg sedmič v zadnjih osmih letih do pokalne lovorike Salzburg sedmič v zadnjih osmih letih do pokalne lovorike
pred 1 dnevom, 12 urami in 18 minutami
Nogometaši Salzburga so zmagovalci avstrijskega pokala. Na petkovi večerni tekmi na celovškem stadionu Wörthersee so premagali drugoligaško ekipo Austrio Lustenau s 5:0 ter osvojili sedmi naslov v tem tekmovanju.  (RTV SLO)
Konec Prve lige 22. julija, prosta bo le ena sreda Konec Prve lige 22. julija, prosta bo le ena sreda
pred 1 dnevom, 12 urami in 21 minutami
Slovenski nogometni prvoligaši, ki se zagreto pripravljajo na nadaljevanje prvenstva, bodo zadnjo tekmo v letošnji sezoni odigrali 22. julija.  (RTV SLO)
Veliko zanimanje za vstopnico s prve Jordanove tekme v dresu bikov Veliko zanimanje za vstopnico s prve Jordanove tekme v dresu bikov
pred 1 dnevom, 13 urami in 54 minutami
Na dražbi so prodali vstopnico s prve tekme, ki jo je legendarni košarkar Michael Jordan odigral v dresu Chicaga. Zanjo so iztržili 22. 500 evrov.  (RTV SLO)
Luc Abalo iz PSG-ja v norveški Elverum Luc Abalo iz PSG-ja v norveški Elverum
pred 1 dnevom, 14 urami in 9 minutami
Sloviti francoski rokometaš Luc Abalo se je odločil, da bo kariero nadaljeval na Norveškem, kjer je podpisal pogodbo s prvakom Elverumom.  (RTV SLO)