Novice - Šport (slovenščina)

TV SLO 2/MMC ob 18.00, finale (U-20): Ukrajina - Južna Koreja TV SLO 2/MMC ob 18.00, finale (U-20): Ukrajina - Južna Koreja
pred 1 dnevom, 13 urami in 56 minutami
Nocoj bo v Lodžu okronan zmagovalec svetovnega nogometnega prvenstva do 20 let, v igri sta samo še Južna Koreja in Ukrajina. Tekmo boste lahko spremljali na TV SLO 2 in MMC-ju.  (RTV SLO)
SP, finale (U-20): Ukrajina - Južna Koreja 3:1 SP, finale (U-20): Ukrajina - Južna Koreja 3:1
Nocoj bo v Lodžu okronan zmagovalec svetovnega nogometnega prvenstva do 20 let, v igri sta samo še Južna Koreja in Ukrajina. Tekmo lahko spremljate na TV SLO 2 in MMC-ju.  (RTV SLO)
Supriaga priredil preobrat v Lodžu, Ukrajinci svetovni prvaki do 20 let Supriaga priredil preobrat v Lodžu, Ukrajinci svetovni prvaki do 20 let
Ukrajinska nogometna reprezentanca je zmagovalka svetovnega prvenstva do 20 let, v finalu so s 3:1 premagali Južno Korejo.  (RTV SLO)
Na Bledu zmaga Hrvata in dvojnega dvojca Na Bledu zmaga Hrvata in dvojnega dvojca
pred 1 dnevom, 14 urami in 39 minutami
Na Bledu poteka tradicionalna 64. mednarodna veslaška regata. Rajko Hrvat je zmagal med skifisti, Nik Krebs in Miha Aljančič pa sta slavila med dvojnimi dvojci.  (RTV SLO)
Quartararo pred Marquezom in Vinalesom v Barceloni Quartararo pred Marquezom in Vinalesom v Barceloni
pred 1 dnevom, 14 urami in 45 minutami
Francoz Fabio Quartararo je najbolje opravil s kvalifikacijami pred nedeljsko dirko svetovnega prvenstva v motociklizmu v Barceloni.  (RTV SLO)
Quartararo v Barceloni pred Marquezom Quartararo v Barceloni pred Marquezom
Dumoulin predčasno končal tudi kriterij Dauphine Dumoulin predčasno končal tudi kriterij Dauphine
pred 1 dnevom, 17 urami in 17 minutami
Na kriteriju Dauphine, ki velja za generalko pred Dirko po Franciji, je odstopil Tom Dumoulin. Nizozemski kolesar se že od padca na Dirki po Italiji muči s poškodbo kolena.  (RTV SLO)
Poelsu kraljevska etapa, Fuglsang oblekel rumeno majico Poelsu kraljevska etapa, Fuglsang oblekel rumeno majico
Nizozemec Wout Poels je zmagovalec sedme, kraljevske etape kriterija Dauphine, ki se je končala z vzponom ekstra kategorije na 1. 561 m visoki Montee de Pipay. 19-kilometrski klanec je imel povprečni naklon 6,9 odstotka.  (RTV SLO)
Poelsu etapa, Fuglsang v rumenem, Froome se javlja iz bolnišnice Poelsu etapa, Fuglsang v rumenem, Froome se javlja iz bolnišnice
Svetovni pokal v slalomu na divjih vodah Svetovni pokal v slalomu na divjih vodah
pred 1 dnevom, 17 urami in 53 minutami
Na tekmi svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah v Lee Valleyju sta se v finale med kanuisti uvrstila Benjamin Savšek in Luka Božič, med kajakašicami pa je to uspelo Evi Terčelj.  (RTV SLO)