Novice - Šport (slovenščina)

Odermatt v Beaver Creeku do uspeha kariere, Hrobat presenetil s 16. mestom Odermatt v Beaver Creeku do uspeha kariere, Hrobat presenetil s 16. mestom
pred 1 dnevom, 14 urami in 55 minutami
Marco Odermatt je presenetljivi zmagovalec superveleslaloma v Beaver Creeku. 22-letni Švicar se je veselil prve zmage v svetovnem pokalu. Najboljši Slovenec je bil Miha Hrobat na 16. mestu.  (RTV SLO)
Zorman izbral 28 kandidatov za Švedsko, bo tudi nasledil Vujovića? Zorman izbral 28 kandidatov za Švedsko, bo tudi nasledil Vujovića?
pred 1 dnevom, 15 urami in 27 minutami
Uroš Zorman, dozdajšnji pomočnik pred kratkim odstavljenega selektorja slovenske rokometne reprezentance Veselina Vujovića, je oblikoval širši spisek 28 igralcev za nastop na januarskem evropskem prvenstvu na Švedskem.  (RTV SLO)
Wozniackijeva bo pri 29 letih končala kariero v Melbournu Wozniackijeva bo pri 29 letih končala kariero v Melbournu
pred 1 dnevom, 15 urami in 40 minutami
Nekdanja prva igralka sveta Caroline Wozniacki je sporočila, da bo po Odprtem prvenstvu Avstralije končala kariero. 29-letna Danka je bila 71 tednov na vrhu lestvice WTA. Osvojila je 30 turnirjev WTA, edini grand slam pa je dobila lani v Melbournu.  (RTV SLO)
Najboljši Slovenec deveti Bartol, na tekmi brez Zajca in Semeniča  Najboljši Slovenec deveti Bartol, na tekmi brez Zajca in Semeniča
pred 1 dnevom, 18 urami in 16 minutami
Norvežan Johann Andre Forfang je dobil kvalifikacije smučarjev skakalcev pred sobotno tekmo za svetovni pokal v Nižnem Tagilu. Na tekmo se je uvrstilo pet Slovencev, najboljši je bil Tilen Bartol na devetem mestu, medtem ko je Timiju Zajcu spodletelo.  (RTV SLO)
10 vprašanj o Ilki Štuhec 10 vprašanj o Ilki Štuhec
pred 1 dnevom, 19 urami in 53 minutami
Najboljša slovenska smučarka zadnjih let Ilka Štuhec se v Lake Louisu po poškodbi vrača v svetovni pokal alpskega smučanja. Kako dobro jo poznate? (RTV SLO)
Cas prepolovil Fifino kazen za Chelsea Cas prepolovil Fifino kazen za Chelsea
pred 1 dnevom, 19 urami in 54 minutami
Angleški nogometni prvoligaš Chelsea bo lahko že v januarskem prestopnem roku spet dejavno sodeloval pri nakupu igralcev, potem ko je Mednarodno razsodišče za šport Cas v Lozani njegovo kazen prepovedi zmanjšalo za polovico.  (RTV SLO)
Moški nocoj na prvem delu trilogije v Beaver Creeku Moški nocoj na prvem delu trilogije v Beaver Creeku
pred 1 dnevom, 20 urami in 9 minutami
Alpski smučarji so se iz Lake Louisa preselili v Beaver Creek, kjer bodo severnoameriško turnejo zaključili s tremi tekmami. Prvi bo nocoj ob 18. 45 s prenosom na TV SLO 2 in MMC-ju na sporedu superveleslalom.  (RTV SLO)
Trije slovenski rekordi in finale ženske štafete Trije slovenski rekordi in finale ženske štafete
pred 1 dnevom, 20 urami in 12 minutami
Predtekmovanje na EP-ju v kratkih bazenih v Glasgowu je minilo v znamenju rekordov slovenskih plavalk. Najprej je za rekord, 11. mesto in polfinale na 100 m prsno poskrbela Tjaša Vozel, v finale se je z rekordom zavihtela še ženska štafeta 4x 50 m prosto.  (RTV SLO)
Ženska štafeta s slovenskim rekordom sedma, Vozlova 13. Ženska štafeta s slovenskim rekordom sedma, Vozlova 13.
Slovenska ženska štafeta na 4 x 50 m prosto je na evropskem plavalnem prvenstvu v Glasgowu osvojila sedmo mesto. Neža Klančar, Katja Fain, Janja Šegel in Tjaša Pintar so z 1:38,96 izboljšale tudi slovenski rekord.  (RTV SLO)
Luki Dončiću nagrada Sports Illustrated za športni preboj leta Luki Dončiću nagrada Sports Illustrated za športni preboj leta