Novice - Šport (slovenščina)

Božič na londonski olimpijski progi tik pod stopničkami Božič na londonski olimpijski progi tik pod stopničkami
pred 1 dnevom, 18 urami in 26 minutami
Kanuist Luka Božič je na tekmi svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah v Lee Valleyju zasedel četrto mesto. Benjamin Savšek je bil deseti, kajakašica Eva Terčelj pa sedma.  (RTV SLO)
Iza Mlakar se seli k evropskemu prvaku Iza Mlakar se seli k evropskemu prvaku
pred 1 dnevom, 20 urami in 1 minuto
Odbojkarska reprezentantka Iza Mlakar je prestopila v italijansko ekipo Igor Volleya Novara, ki je v letošnji sezoni slavila v Ligi prvakinj.  (RTV SLO)
Iza Mlakar se seli k evropskim prvakinjam Iza Mlakar se seli k evropskim prvakinjam
Odbojkarska reprezentantka Iza Mlakar je prestopila v močno italijansko ligo, kjer je okrepila ekipo Igor Volley Novara, ki je v letošnji sezoni slavila v Ligi prvakinj.  (RTV SLO)
Andreazzoli se bo usedel na klop Genoe Andreazzoli se bo usedel na klop Genoe
pred 1 dnevom, 20 urami in 28 minutami
Genoa bo v novo sezono Serie A zakorakala z novim vodjem strokovnega štaba. Na klop najstarejšega kluba na Apeninskem polotoku se bo usedel 65-letni Aurelio Andreazzoli.  (RTV SLO)
Že drugi zaporedni nastop na evropskem prvenstvu je velik dosežek Že drugi zaporedni nastop na evropskem prvenstvu je velik dosežek
pred 1 dnevom, 22 urami in 14 minutami
Čeprav so pri nas za razliko od nekaterih najbolj razvitih držav na svetu športnice v ekipnih športih povsem v senci svojih kolegov med moškimi, pa smo ob vsem tistem, kar napravijo v zadnjem obdobju, lahko nadvse zadovoljni, da ne rečem navdušeni.  (RTV SLO)
Dvojček Coutinha za uspešen brazilski uvod v domačo Copo Dvojček Coutinha za uspešen brazilski uvod v domačo Copo
pred 1 dnevom, 22 urami in 59 minutami
Brazilski nogometaši so uspešno začeli Copa Americo. Gostitelji prvenstva so na uvodni tekmi turnirja s 3:0 premagali Bolivijo. Dvakrat je v polno zadel Philippe Coutinho.  (RTV SLO)
Lowry: Leonard najcelovitejši košarkar v Ligi NBA in naš pravi vodja Lowry: Leonard najcelovitejši košarkar v Ligi NBA in naš pravi vodja
pred 1 dnevom, 23 urami in 36 minutami
V Torontu potekajo priprave na največjo šampionsko parado v zgodovini mesta, ki bo potekala v ponedeljek od 16. 00 naprej po slovenskem času. Raptorsi so obnoreli celotno Kanado, poraženi Bojevniki imajo ogromno skrbi pred poletnim prestopnim rokom.  (RTV SLO)
Slovenke v Škofji Loki nadigrale Slovakinje Slovenke v Škofji Loki nadigrale Slovakinje
14. junij 2019 (18:27)
Slovenska ženska košarkarska reprezentanca je v zadnji pripravljalni tekmi pred domačimi gledalci v Škofji Loki premagala Slovaško s 83:57. Slovenke konec meseca čaka nastop na evropskem prvenstvu v Srbiji.  (RTV SLO)
Katja Fain z osebnim rekordom izpolnila normo za svetovno prvenstvo Katja Fain z osebnim rekordom izpolnila normo za svetovno prvenstvo
14. junij 2019 (18:12)
Plavalka mariborskega Branika Katja Fain je na državnem prvenstvu v Kranju zmagala na 200 m prosto in z izidom 1:58,86 dosegla normo za nastop na julijskem svetovnem prvenstvu Južni Koreji.  (RTV SLO)
Miša Marinček trenerka članske ekipe ŽRK-ja Z'dežele Miša Marinček trenerka članske ekipe ŽRK-ja Z'dežele
14. junij 2019 (17:28)
Miša Marinček Ribežl, ki je bila zadnjih devet let vratarka Krima Mercatorja, je postala trenerka celjskega prvoligaša Z'dežele.  (RTV SLO)