Novice - Šport (slovenščina)

Madžari v drugem polčasu s preobratom strli Slovence Madžari v drugem polčasu s preobratom strli Slovence
19. januar 2020 (10:35)
Slovenski rokometaši so na peti tekmi letošnjega evropskega prvenstva doživeli prvi poraz. V Malmöju je bila z 29:28 boljša izbrana vrsta Madžarske, ki je v drugem polčasu uprizorila preobrat.  (RTV SLO)
V Sestrieru nov krog dvoboja Vlhova - Shiffrin V Sestrieru nov krog dvoboja Vlhova - Shiffrin
19. januar 2020 (09:08)
Sestriere po neverjetno tesni sobotni odločitvi v veleslalomu, kjer je vodilno trojico ločila le stotinka, danes gosti drugi paralelni slalom zime 2019/20. Petra Vlhova in Mikaela Shiffrin se naj bi znova borili za zmago. Kako pa bo šlo Slovenkam? (RTV SLO)
Prva zmaga Francozinje Direz, osmo mesto Tine Robnik Prva zmaga Francozinje Direz, osmo mesto Tine Robnik
Sestriere je po tesni sobotni odločitvi med trojico favoritinj na nedeljskem paralelnem veleslalomu postregel s presenetljivim razpletom. Prvo zmago v svetovnem pokalu je slavila Francozinja Clara Direz, ki je izločila tudi na koncu osmo Tino Robnik.  (RTV SLO)
Noel v najboljšem položaju, Hadalin bo napadel s 13. mesta Noel v najboljšem položaju, Hadalin bo napadel s 13. mesta
19. januar 2020 (09:00)
90. pokal Lauberhorn se v Wengnu tradicionalno končuje s slalomom. V prvi vožnji je najboljši čas postavil Francoz Clement Noel, ki je tu zmagal že lani. Štefan Hadalin je trenutno 13.  (RTV SLO)
Wengenski slalom drugič zapored Noelu, Hadalin na repu uvrščenih Wengenski slalom drugič zapored Noelu, Hadalin na repu uvrščenih
Tako kot lani je ne prestižnem slalomu v Wengnu slavil Clement Noel. Francoz je bil štiri desetinke hitrejši od Henrika Kristoffersena, tretje mesto pa je zasedel Aleksander Horošilov.  (RTV SLO)
LeBronu Jamesu v Houstonu vzklikali LeBronu Jamesu v Houstonu vzklikali "MVP"
19. januar 2020 (07:36)
Potem ko je Orlando prekinil niz devetih zmag košarkarjev Los Angeles Lakersov, so ti hitro znova nazaj na zmagovitih tirnicah. S 124:115 so v gosteh premagali Houston.  (RTV SLO)
Druga posamična tekma v Zau Druga posamična tekma v Zau
19. januar 2020 (06:55)
V Zau je na sporedu še ena posamična tekma smučarskih skakalk za svetovni pokal. V neposrednem prenosu jo lahko spremljate na TV SLO 2 in MMC-ju.  (RTV SLO)
Eva Pinkelnig s tretjo zmago zapored podaljšala avstrijski niz Eva Pinkelnig s tretjo zmago zapored podaljšala avstrijski niz
Avstrijske skakalke so trenutno v izjemni formi. Na drugi posamični tekmi svetovnega pokala v Zau je bila najboljša Eva Pinkelnig, drugo mesto pa je zasedla njena rojakinja Chiara Hölzl.  (RTV SLO)
Eva Pinkelnig s tretjo v nizu zapored podaljšala avstrijsko serijo Eva Pinkelnig s tretjo v nizu zapored podaljšala avstrijsko serijo
Kralji četrtič zapored led zapustili sklonjenih glav Kralji četrtič zapored led zapustili sklonjenih glav
19. januar 2020 (06:37)
Hokejisti Los Angelesa so gostovali v Wells Fargo Centru, kjer so morali s 4:1 priznati premoč domači Philadelphii. Dvakrat je mrežo Kraljev zatresel Travis Konecny.  (RTV SLO)