Novice - Šport (slovenščina)

Kaj bi bil sanjski finale Evropske lige? Manchester United - Inter. Kaj bi bil sanjski finale Evropske lige? Manchester United - Inter.
05. avgust 2020 (06:00)
Po skoraj 150 dneh prekinitve zaradi pandemije se evropski nogomet vrača. Avgust bo v nenavadnih časih dal zmagovalca v Evropski ligi, ki se nadaljuje s tekmami nocoj in v četrtek, in Ligi prvakov, kjer se bo osmina finala dokončala v petek in soboto.  (RTV SLO)
Carolina hitro izločila NY Rangerse Carolina hitro izločila NY Rangerse
05. avgust 2020 (04:58)
Hokejisti Caroline so prvi, ki so bili uspešni v letošnji končnici Lige NHL. V Torontu so premagali NY Rangerse s 4:1 in serijo dobili s 3:0.  (RTV SLO)
Sinjemodri iz Valencie pripeljali Ferrana Torresa Sinjemodri iz Valencie pripeljali Ferrana Torresa
04. avgust 2020 (19:48)
Vodstvo Manchester Cityja, angleškega nogometnega podprvaka, se je okrepilo s Špancem Ferranom Torresom, ki je do zdaj igral za Valencio.  (RTV SLO)
Juvanova v osmino finala, Dodinova ustavila Zidanškovo Juvanova v osmino finala, Dodinova ustavila Zidanškovo
04. avgust 2020 (17:05)
Slovenska teniška igralka Kaja Juvan nadaljuje z odličnimi predstavami na turnirju v Palermu, potem ko je v prvem krogu po dveh urah in 30 minutah z 1:6, 7:5 in 6:4 ugnala Čehinjo Marketo Vondroušovo.  (RTV SLO)
Turnir v Madridu odpovedan, Nadala ne bo v New York Turnir v Madridu odpovedan, Nadala ne bo v New York
04. avgust 2020 (16:12)
Organizatorji v Madridu so morali zaradi vse slabših razmer zaradi novega koronavirusa odpovedati turnir serije masters, ki je bil na sporedu septembra.  (RTV SLO)
Ob 20.40 Luka Dončić lovi prvo zmago v Orlandu Ob 20.40 Luka Dončić lovi prvo zmago v Orlandu
04. avgust 2020 (15:41)
Luka Dončić je v karanteni Orlanda na dveh tekmah dosegel v povprečju trojni dvojček, a je Dallas izgubil tako proti Houstonu kot proti Orlandu. Priložnost za prvo zmago ima nocoj ob 20. 40 proti neprepričljivemu Sacramentu.  (RTV SLO)
Dallas - Sacramento (19:29; prva četrtina) Dallas - Sacramento (19:29; prva četrtina)
Luka Dončić je v karanteni Orlanda na dveh tekmah dosegel v povprečju trojni dvojček, a je Dallas izgubil tako proti Houstonu kot proti Phoenixu. Priložnost za prvo zmago ima nocoj. Pravkar se meri z neprepričljivim Sacramentom.  (RTV SLO)
34-20-12 Luke Dončića za konec uroka Dallasa v Orlandu 34-20-12 Luke Dončića za konec uroka Dallasa v Orlandu
Nova izjemna predstava Luke Dončića je bila tokrat končno nagrajena. Slovenski zvezdnik je v mehurčku Orlanda dosegel drugi trojni dvojček za prvo pokoronsko zmago Dallasa nad Sacramentom s 114:110.  (RTV SLO)
Napadalec Filip Dangubić se vrača v Celje Napadalec Filip Dangubić se vrača v Celje
04. avgust 2020 (15:35)
Slovenski državni nogometni prvaki iz Celja so se okrepili z napadalcem Filipom Dangubićem, ki je v knežjem mestu kot posojen nogometaš Rijeke že nastopal v prvi polovici sezone 2017/18, ko je na 20 tekmah dosegel osem zadetkov.  (RTV SLO)
Krka pripeljala Jureta Škifića, Aljaž Bratec ostaja v Heliosu Krka pripeljala Jureta Škifića, Aljaž Bratec ostaja v Heliosu
04. avgust 2020 (14:03)
Košarkarski klub Krka se je okrepil s hrvaškim krilnim centrom Juretom Škifićem, ki je nazadnje igral v Franciji. Predtem pa v sezoni 2011/12 tudi v Zlatorogu v Laškem.  (RTV SLO)