Novice - Šport (slovenščina)

Zmaji v podaljšku do 12. zaporedne zmage, železarji suvereno do osme po vrsti Zmaji v podaljšku do 12. zaporedne zmage, železarji suvereno do osme po vrsti
18. januar 2020 (21:38)
Olimpija je pri Feldkirchu zapravila vodstvo s 3:0, a na koncu z golom Žana Jezovška v 63. minuti prišla do 12. zaporedne zmage. Jesenice so predtem doma gladko odpravile Lustenau s 6:1 in ostajajo z osmo zaporedno zmago v boju za končnico.  (RTV SLO)
Smučarski kros iz Nakiske: Flisar v 3. skupini 1/8-finala Smučarski kros iz Nakiske: Flisar v 3. skupini 1/8-finala
18. januar 2020 (18:43)
Kanadski del Skalnega gorovja je peta od desetih postaj tekem smučarskega krosa za svetovni pokal. V petkovih kvalifikacijah je bil Filip Flisar 12. in nastopa v tretji skupini osmine finala.  (RTV SLO)
Flisar tudi petič obstal v četrtfinalu, vseeno do izida zime Flisar tudi petič obstal v četrtfinalu, vseeno do izida zime
Kanadski del Skalnega gorovja je peta od desetih postaj smučarskega krosa za svetovni pokal. V petkovih kvalifikacijah je bil Filip Flisar 12. , z zmago v tretji skupini osmine finala se je uvrstil v četrtfinale, a nato ostal brez prvega polfinala zime.  (RTV SLO)
Dvojček Casemira popeljal Real do zmage nad Sevillo Dvojček Casemira popeljal Real do zmage nad Sevillo
18. januar 2020 (18:18)
Dva gola brazilskega vezista Casemira sta prinesla Real Madridu domačo zmago nad doslej tretjo Sevillo, ki je že 13. zapored izgubila na Santiagu Bernabeu. Real znova za 3 točke vodi pred Barcelono, ki z Granado igra v nedeljo zvečer.  (RTV SLO)
Setienu odleglo, Messi v polno na Camp Nouu Setienu odleglo, Messi v polno na Camp Nouu
Dva gola brazilskega vezista Casemira sta prinesla Real Madridu domačo zmago nad doslej tretjo Sevillo, ki je že 13. zapored izgubila na Santiagu Bernabeu. Barcelona se je z minimalno zmago nad Granado (1:0) spet zavihtela na vrh La lige.  (RTV SLO)
Nova dobra novica za Liverpool - remi Man Cityja Nova dobra novica za Liverpool - remi Man Cityja
18. januar 2020 (17:48)
Avtogol Fernandinha v 90. minuti je zadal še en udarec z upanjem, da lahko Manchester City ubrani angleški naslov, saj je borbeni Crystal Palace na Etihadu iztržil remi 2:2. Nedeljski derbi Liverpool - Manchester United je tako še večjega pomena.  (RTV SLO)
Kdo bo osvojil Pokal Slovenije: Kamničanke ali Mariborčanke? Kdo bo osvojil Pokal Slovenije: Kamničanke ali Mariborčanke?
18. januar 2020 (16:47)
V Kamniku se odvija ponovitev lanskoletnega finala (prenos na TV SLO 2/MMC-ju) Pokala Slovenije. Odbojkarice Calcit Volleyja so lani s 3:1 v nizih premagale Novo KBM Maribor in osvojile tretji pokalni naslov. Mariborčanke jih imajo kar 17.  (RTV SLO)
Kdo bo osvojil Pokal Slovenije: Kamničanke ali Mariborčanke? 1:2 Kdo bo osvojil Pokal Slovenije: Kamničanke ali Mariborčanke? 1:2
Po dramatičnem zlatem nizu Mariborčankam 18. pokal Slovenije Po dramatičnem zlatem nizu Mariborčankam 18. pokal Slovenije
Neverjetno izenačen finale ženskega Pokala Slovenije je odločal zlati peti niz, ki se je odločal na razliko. S 17:15 so Mariborčanke ugnale Kamničanke in Nova KBM Branik je osvojila že 18. pokalno lovoriko.  (RTV SLO)
Brez filozofiranja: tudi proti Madžarom Brez filozofiranja: tudi proti Madžarom "na glavo" in na zmago
18. januar 2020 (16:07)
Slovenska moška rokometna reprezentanca želi na evropskem prvenstvu v Malmöju nadaljevati zmagoviti niz, za kar bo treba v nedeljo poraziti Madžare. Nov uspeh bi Slovence že močno približal bojem za najvišja mesta in olimpijskim kvalifikacijam.  (RTV SLO)