Novice - Šport (slovenščina)

Hayward podpisal zajetno pogodbo s Hornetsi Hayward podpisal zajetno pogodbo s Hornetsi
21. november 2020 (18:55)
Gordon Hayward, ki je pred dnevi zavrnil 34 milijonov dolarjev za zadnjo sezono z Bostonom, je podpisal štiriletni dogovor s Charlottom, ki mu bo nanesel kar 120 milijonov.  (RTV SLO)
Remi Villarreala in Reala; ob 21.00: Atletico Madrid - Barcelona Remi Villarreala in Reala; ob 21.00: Atletico Madrid - Barcelona
21. november 2020 (18:36)
10. krog španskega nogometnega prvenstva bo postregel z derbijem Atletico Madrid - Barcelona. Tekma se bo začela ob 21. 00.  (RTV SLO)
Carrasco porazil Barcelono in popeljal Atletico na vrh Carrasco porazil Barcelono in popeljal Atletico na vrh
V 10. krogu španskega nogometnega prvenstva je Atletico Madrid na domači zelenici premagal Barcelono (1:0). Junak srečanja je Yannick Carrasco.  (RTV SLO)
Oliveiri najboljši štartni položaj v Portimau, svetovni prvak Mir šele 20. Oliveiri najboljši štartni položaj v Portimau, svetovni prvak Mir šele 20.
21. november 2020 (16:56)
Portugalec Miguel Oliveira iz moštva KTM je bil najhitrejši v današnjih kvalifikacijah za nedeljsko dirko motoGP v domačem Portimau.  (RTV SLO)
Ferencvaros prevelik zalogaj za krimovke Ferencvaros prevelik zalogaj za krimovke
21. november 2020 (16:33)
Rokometašice Krima Mercatorja so v 9. krogu Lige prvakinj gostile madžarski Ferencvaros in izgubile s 26:32. Ob polčasu je semafor kazal 13:13.  (RTV SLO)
Skromna Slovenija ni zmogla višje od šestega mesta Skromna Slovenija ni zmogla višje od šestega mesta
21. november 2020 (14:20)
Slovenski smučarski skakalci so na uvodu svetovnega pokala v Wisli skakali v skladu s petkovimi predstavami, saj so na ekipni tekmi osvojili šesto mesto. V troboju velesil je zmagala Avstrija, na odru pa bili še Nemci in Poljaki.  (RTV SLO)
Bo uvodni grand slam šele februarja ali marca? Bo uvodni grand slam šele februarja ali marca?
21. november 2020 (14:09)
Melborune bi moral prvi grand slam nove sezone gostiti med 18. in 31. januarjem, a kaj lahko bi se zgodilo, da bi bil turnir preložen na februar ali celo marec.  (RTV SLO)
Polfinale zaključnega turnirja: Thiem - Đoković 1:1 Polfinale zaključnega turnirja: Thiem - Đoković 1:1
21. november 2020 (13:54)
Ob 15. 10 se bo v Londonu začel prvi polfinali obračun zaključnega teniškega turnirja sezone, finalno vstopnico lovica Avstrijec Dominic Thiem in Novak Đoković.  (RTV SLO)
Polfinale zaključnega turnirja: Thiem - Đoković 7:5, 6:7 (10:12), 6:5 Polfinale zaključnega turnirja: Thiem - Đoković 7:5, 6:7 (10:12), 6:5
Ob 15. 10 se je v Londonu začel prvi polfinali obračun zaključnega teniškega turnirja sezone, finalno vstopnico lovita Avstrijec Dominic Thiem in Novak Đoković.  (RTV SLO)
Thiem v podaljšani igri zaostajal 0:4, a vseeno izločil Đokovića Thiem v podaljšani igri zaostajal 0:4, a vseeno izločil Đokovića
Dominic Thiem je v pravi poslastici zaključnega turnirja teniške sezone v Londonu premagal prvega igralca sveta Novaka Đokovića s 7:5, 6:7 in 7:6.  (RTV SLO)