Novice - Šport (slovenščina)

Fuglsang ostaja v dresu Astane Fuglsang ostaja v dresu Astane
pred 2 urama in 2 minutama
Danski kolesar Jakob Fuglsang bo še dve sezoni tekmoval za kazahstansko ekipo Astana. Nekaj mesecev pred iztekom pogodbe so danes sklenili novo za dve leti, čeprav je Danec razmišljal tudi o selitvi.  (RTV SLO)
Liga prvakov: Dinamo Zagreb - Rosenborg 2:0; Young Boys - Crvena zvezda 1:2 Liga prvakov: Dinamo Zagreb - Rosenborg 2:0; Young Boys - Crvena zvezda 1:2
pred 2 urama in 9 minutami
Nogometaši Dinama iz Zagreba na prvi tekmi 4. predkroga Lige prvakov proti Rosenborgu vodijo z 2:0. Na srečanju Young Boys - Crvena zvezda je izid 1:2.  (RTV SLO)
Slovenski veslačici zlahka v finale A Slovenski veslačici zlahka v finale A
pred 2 urama in 57 minutami
Prvi dan svetovnega prvenstva v šprintu na mirnih vodah in parakajakaštvu v Szegedu, na katerem sodeluje več kot tisoč tekmovalk in tekmovalcev iz 101 države, sta se Špela Ponomarenko Janić in Anja Osterman brez težav uvrstili v finale A.  (RTV SLO)
Mrakova in Macarolova na olimpijskem prizorišču brez dodatne regate Mrakova in Macarolova na olimpijskem prizorišču brez dodatne regate
pred 3 urami in 51 minutami
Tini Mrak in Veroniki Macarol se na predolimpijski jadralni regati razreda 470 v Enošimi ni uspelo uvrstiti v veliki finale, potem ko sta za las zgrešili najboljšo deseterico.  (RTV SLO)
Evropski prvak Sturridge odslej za Trabzonspor Evropski prvak Sturridge odslej za Trabzonspor
pred 4 urami in 40 minutami
Angleški nogometaš Daniel Sturridge, ki je od leta 2013 do letos branil barve Liverpoola, s katerim je v madridskem finalu po zmagi nad Tottenhamom (2:0) tudi osvojil Ligo prvakov, bo kariero nadaljeval v Turčiji.  (RTV SLO)
Kavčič končal nastope v 2. krogu kvalifikacij Kavčič končal nastope v 2. krogu kvalifikacij
pred 4 urami in 53 minutami
Blaž Kavčič je v 2. krogu kvalifikacij za zadnji grand slam sezone, OP ZDA v New Yorku, končal svoje nastope. V dveh nizih (6:1 in 6:4) ga je ugnal Japonec Jasutaka Učijama.  (RTV SLO)
Mariboru in Olimpiji po 500 evrov kazni Mariboru in Olimpiji po 500 evrov kazni
pred 7 urami in 19 minutami
Po zadnjem krogu Prve lige Telekom Slovenije je imel nekaj dela tudi disciplinski sodnik NZS-ja. Maribor je dobil 500 evrov globe, Olimpija pa 550.  (RTV SLO)
Odbojkarice v Lodžu lovijo prvo zmago na evropskih prvenstvih Odbojkarice v Lodžu lovijo prvo zmago na evropskih prvenstvih
pred 8 urami in 55 minutami
Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca je danes odpotovala v Lodž, kjer jo od petka do srede čaka pet tekem skupine B na 31. evropskem prvenstvu.  (RTV SLO)