Novice - Šport (slovenščina)

Iličić proti Sassuolu po Ligo prvakov Iličić proti Sassuolu po Ligo prvakov
pred 8 urami in 48 minutami
Danes so na sporedu še zadnje tekme v letošnji sezoni Serie A. Vroče je predvsem v boju za mesta, ki vodijo v Ligo prvakov. Tam bo v prihodnji sezoni zagotovo zaigral slovenski reprezentant Josip Iličić, če z Atalanto danes premaga Sassuolo.  (RTV SLO)
Iličić proti Sassuolu po Ligo prvakov; Atalanta - Sassuolo 3:1 Iličić proti Sassuolu po Ligo prvakov; Atalanta - Sassuolo 3:1
Iličić se je z Atalanto uvrstil v Ligo prvakov Iličić se je z Atalanto uvrstil v Ligo prvakov
Nogometaši Atalante so z zmago v zadnjem krogu Serie A nad Sassuolom (3:1) italijansko prvenstvo končali na tretjem mestu, s tem pa so se tudi prvič v zgodovini uvrstili v Ligo prvakov.  (RTV SLO)
Roglič: Ni nič hujšega, zagotovo je dirka še dolga Roglič: Ni nič hujšega, zagotovo je dirka še dolga
pred 9 urami in 38 minutami
Če je prejšnjo nedeljo v San Marinu Primož Roglič zmagovito odpiral šampanjec, je to nedeljo v Comu vesel, da je po okvari, izgubi stika z najhitrejšimi in še padcu sploh prišel v cilju, četudi popraskan in okrvavljen.  (RTV SLO)
Veliki finale SP-ja: Kanada za 27. zlato, Finska za tretji naslov Veliki finale SP-ja: Kanada za 27. zlato, Finska za tretji naslov
pred 13 urami in 53 minutami
S tekmama za bron in zlato se zaključuje svetovno prvenstvo v hokeju elitne divizije 2019, ki ga gosti Slovaška. V Bratislavi je po izvajanju kazenskih strelov bron osvojila Rusija. Ob 20. 15 se začenja zlati finale Kanada - Finska (prenos na TV SLO 2).  (RTV SLO)
Veliki finale SP-ja: 27. zlato Kanadi ali tretje Finski? 1:3 (3/3) Veliki finale SP-ja: 27. zlato Kanadi ali tretje Finski? 1:3 (3/3)
Finci tretjič na hokejskem prestolu sveta po zaslugi kapetana Anttile Finci tretjič na hokejskem prestolu sveta po zaslugi kapetana Anttile
Nezvezdniška zasedba, brez enega pravega NHL-ovca, je spisala senzacionalno zgodbo. Pred odhodom na Slovaško jih druge velesile niso jemale resno, a na koncu je Finska v finalu proti Kanadi s 3:1 osvojila tretji naslov svetovnih prvakov.  (RTV SLO)
Dirka za VN Monaka, Monte Carlo Dirka za VN Monaka, Monte Carlo
pred 13 urami in 58 minutami
Ob 15. 10 se bo na ulicah Monte Carla začela najprestižnejša preizkušnja v svetu motošporta - dirka formule ena za VN Monaka.  (RTV SLO)
Hamilton pod hudim pritiskom vendarle zmagal v kneževini Hamilton pod hudim pritiskom vendarle zmagal v kneževini
Lewis Hamilton je veliki zmagovalec dirke formule ena za VN Monaka v Monte Carlu. Drugi je ciljno črto sicer prečkal Max Verstappen, a je zaradi kazni petih sekund ostal brez odra za zmagovalce. Nanj sta se povzpela Sebastian Vettel in Valtteri Bottas.  (RTV SLO)
Tim Gajser ujel zmagoviti ritem Tim Gajser ujel zmagoviti ritem
pred 14 urami in 9 minutami
Tim Gajser je zanesljivo dobil prvo vožnjo sedme dirke svetovnega prvenstva elitnega razreda MXGP v Saint-Jean-d'Angelyju v Franciji.  (RTV SLO)