Novice - Šport (slovenščina)

NBA: Golden State - Dallas 46:74 (polčas) NBA: Golden State - Dallas 46:74 (polčas)
pred 3 urami in 26 minutami
Košarkarji Miamija so se utrdili na osmem mestu Vzhoda, v zadnji četrtini so strli Washington (108:113). Dallas, ki nima več možnosti za končnico, se bo srečal z Golden Statom v Oracle Areni.  (RTV SLO)
Španci z golom Ramosa z bele točke strli žilave Norvežane, Barella in Kean navdušila v Vidmu Španci z golom Ramosa z bele točke strli žilave Norvežane, Barella in Kean navdušila v Vidmu
pred 4 urami in 28 minutami
Nogometaši Španije so se morali v kvalifikacijah za Euro 2020 pošteno potruditi za zmago nad Norveško z 2:1. Italija je v Vidmu odpravila Finsko z 2:0.  (RTV SLO)
Rogaška porazila Krko, Hopsi pa Olimpijo Rogaška porazila Krko, Hopsi pa Olimpijo
pred 5 urami in 27 minutami
Košarkarji Rogaške so v 4. krogu državnega prvenstva - Lige za prvaka - z 90:80 premagali Krko, Hopsi pa so s 65:59 presenetili Petrol Olimpijo.  (RTV SLO)
Wawrinka zapravil lepo prednost in ostal brez obračuna s Federerjem Wawrinka zapravil lepo prednost in ostal brez obračuna s Federerjem
pred 5 urami in 45 minutami
Filip Krajinović je v 2. krogu turnirja serije 1. 000 v Miamiju izločil Stana Wawrinko s 5:7, 6:2 in 7:5. Švicar je v podaljšani igri odločilnega niza zapravil vodstvo s 5:2 in tako ne bo igral z rojakom Rogerjem Federerjem v 3. krogu.  (RTV SLO)
Slovenske rokometašice izgubile s Češko Slovenske rokometašice izgubile s Češko
pred 6 urami in 22 minutami
Slovenska ženska rokometna reprezentanca je na pripravljalnem turnirju v Poreču izgubila proti Češki s 26:25. V petek so Slovenke remizirale z Avstrijkami (25:25).  (RTV SLO)
Gajser najhitrejši na kvalifikacijah v Veliki Britaniji Gajser najhitrejši na kvalifikacijah v Veliki Britaniji
pred 7 urami in 8 minutami
Tim Gajser je dobil kvalifikacije druge letošnje dirke svetovnega prvenstva v elitnem razredu MXGP. V britanskem Matterley Basinu je ugnal zmagovalca prve dirke v Argentini Antonia Cairolija.  (RTV SLO)
Primož Roglič Primož Roglič
pred 8 urami in 23 minutami
Primož Peterka je bil moj idol. Zaradi njega sem se začel ukvarjati s smučarskimi skoki. Vedno sem bil rad v njegovi družbi. Zelo lepo se je bilo vrniti v Planico. Stal sem na vrhu zaletišča in obujal spomine.  (RTV SLO)
Roglič o Kranjcu: Poslovila se je legenda Planice Roglič o Kranjcu: Poslovila se je legenda Planice
pred 8 urami in 39 minutami
V soboto je bil poseben gost v Planici Primož Roglič, nekoč obetavni smučarski skakalec, ki je zdaj eden izmed najboljši kolesarjev na svetu.  (RTV SLO)
Prenos novinarske konference Matjaža Keka pred tekmo proti Severni Makedoniji Prenos novinarske konference Matjaža Keka pred tekmo proti Severni Makedoniji
pred 9 urami in 33 minutami
Selektor slovenske nogometne reprzentance Matjaž Kek v Stožicah bo ob 18. 00 odgovarjal na vprašanja novinarjev pred nedeljsko drugo tekmo v kvalifikacijah za Euro 2020 proti Severni Makedoniji. Spremljajte prenos novinarske konference.  (RTV SLO)
Kek: Streljali smo 17-krat v gosteh, zdaj pa je to to? Ne, to ni to. Kek: Streljali smo 17-krat v gosteh, zdaj pa je to to? Ne, to ni to.
"Že Liga narodov in tudi četrtkova tekma sta pokazali, da prihaja v Stožice pravi tekmec, ki bo dovolj velik izziv za nas," je pred nedeljsko drugo tekmo v kvalifikacijah za Euro 2020 proti Severni Makedoniji povedal Matjaž Kek.  (RTV SLO)