Novice - Šport (slovenščina)

V Jasni obrnili spored, v soboto slalomska tekma V Jasni obrnili spored, v soboto slalomska tekma
pred 1 uro in 20 minutami
V Jasni na Slovaškem bo v soboto šesti slalom (od devetih) sezone svetovnega pokala alpskih smučark, na njem pa bo z opazno boljšo številko na nov vrhunski rezultat merila tudi Andreja Slokar.  (RTV SLO)
Slovenski biatlonci na Češkem tik pod zmagovalnim odrom Slovenski biatlonci na Češkem tik pod zmagovalnim odrom
pred 5 urami in 42 minutami
Slovenska moška biatlonska štafeta v postavi Miha Dovžan, Jakov Fak, Klemen Bauer in Rok Tršan je na tekmi svetovnega pokala v Novem mestu na Češkem osvojila četrto mesto.  (RTV SLO)
Slovenci na Češkem tik pod zmagovalnim odrom Slovenci na Češkem tik pod zmagovalnim odrom
Biatlonski podmladek blesti: mladinke v štafeti osvojile srebro Biatlonski podmladek blesti: mladinke v štafeti osvojile srebro
pred 6 urami in 47 minutami
Slovenske biatlonke v postavi Lena Repinc, Klara Vindišar in Kaja Zorč so na mladinskem svetovnem prvenstvu v Obertilliachu v Avstriji osvojile srebro v štafeti.  (RTV SLO)
Simon Razgor se je vrnil v Maribor Simon Razgor se je vrnil v Maribor
pred 7 urami in 7 minutami
Slovenski rokometni prvoligaš Maribor Branik je za prihodnjo sezono podpisal pogodbo s Simonom Razgorjem, ki se tako po sedmih letih vrača v štajersko prestolnico.  (RTV SLO)
Sloada zaradi kokaina kaznovala rokometaša Bruna Ćopića Sloada zaradi kokaina kaznovala rokometaša Bruna Ćopića
pred 7 urami in 36 minutami
Hrvaškega rokometaša Bruna Čopića, člana rokometnega škofjeloškega kluba Urbanscape je slovenska protidopinška organizacija kaznovala, potem ko je bil na dopinškem testu pozitiven na kokain.  (RTV SLO)
Že zdaj pol metra betona, progo pa bodo polili še z vodo Že zdaj pol metra betona, progo pa bodo polili še z vodo
pred 8 urami in 25 minutami
Pokal Vitranc, zadnja postaja alpskih smučarjev pred finalom v Lenzerheideju, bo letos pozdravil 125 tekmovalcev iz 28 držav. Proračun tekmovanja se je zaradi vseh težav, povezanih s koronavirusom, povečal vsaj vsaj za 100 tisoč evrov.  (RTV SLO)
Krog kandidatov za medalje na veliki skakalnici zelo širok Krog kandidatov za medalje na veliki skakalnici zelo širok
pred 9 urami in 13 minutami
Danes ob 17. uri se bodo smučarji skakalci borili za medalje svetovnega prvenstva na veliki napravi. Studijski del na TV Slovenija se bo začel že pol ure prej.  (RTV SLO)
Velika skakalnica: Prva serija (C. Prevc: 129,5 m) Velika skakalnica: Prva serija (C. Prevc: 129,5 m)
Smučarji skakalci se v Oberstdorfu pravkar borijo za medalje svetovnega prvenstva na veliki napravi. Prenos je na TV SLO 2.  (RTV SLO)
Kraft tretjič prvak, Lanišek po izjemnem finalnem skoku peti Kraft tretjič prvak, Lanišek po izjemnem finalnem skoku peti
Avstrijec Stefan Kraft je v Oberstdorfu postal svetovni prvak na veliki napravi. Slovenci so se v močnem sneženju znašli zelo dobro: Anže Lanišek je bil 5. , Cene Prevc 9. in Peter Prevc 16.  (RTV SLO)