Novice - Šport (slovenščina)

Luka Dončić z Realom španski prvak Luka Dončić z Realom španski prvak
pred 6 urami in 57 minutami
Košarkarji madridskega Reala so v četrti tekmi finala španskega prvenstva s 96:85 premagali Baskonio in s skupnim izidom 3:1 v zmagah že 34. osvojili naslov španskih prvakov.  (RTV SLO)
Rusi z novo zmago še podžgali evforijo v domovini Rusi z novo zmago še podžgali evforijo v domovini
pred 10 urami in 57 minutami
Ruska nogometna reprezentanca je po zmagi s 3:1 nad Egiptom tako rekoč že v osmini finala svetovnega prvenstva.  (RTV SLO)
Federer prek Bedeneta v Halleju; zmagi Hercogove in Jakupovićeve Federer prek Bedeneta v Halleju; zmagi Hercogove in Jakupovićeve
pred 12 urami in 10 minutami
Švicarski teniški as Roger Federer je v uvodnem krogu Halleja po pričakovanjih premagal Slovenca Aljaža Bedeneta s 6:3 in 6:4. Za zmago s 6:3 in 6:4 je Švicar potreboval uro in 18 minut.  (RTV SLO)
Aleksej Nikolić pred vrati Petrola Olimpije Aleksej Nikolić pred vrati Petrola Olimpije
pred 13 urami in 16 minutami
23-letni slovenski reprezentant Aleksej Nikolić se, kot kaže, po nekaj letih igranja v tujini vrača domov. Pogovori s Petrolom Olimpijo so se končali.  (RTV SLO)
SP v nogometu: Poljska - Senegal 0:1 SP v nogometu: Poljska - Senegal 0:1
pred 13 urami in 35 minutami
Torkov spored na svetovnem prvenstvu v nogometu v Rusiji se nadaljuje s tekmo med Poljsko in Senegalom, ki se je v Moskvi začela ob 17. 00.  (RTV SLO)
Poljaki v Moskvi olajšali delo Senegalcem Poljaki v Moskvi olajšali delo Senegalcem
Nogometaši Senegala so zmagovito začeli svetovno prvenstvo v Rusiji, potem ko so v Moskvi z 2:1 premagali Poljsko, ki je pri obeh prejetih zadetkih napravila veliki napaki.  (RTV SLO)
Kovač objavil spisek 21 odbojkarjev za svetovno prvenstvo Kovač objavil spisek 21 odbojkarjev za svetovno prvenstvo
pred 14 urami in 25 minutami
Selektor slovenske moške odbojkarske reprezentance Slobodan Kovač je objavil seznam 21 igralcev, na katere računa na septembrskem svetovnem prvenstvu, ki ga bosta gostili Italija in Bolgarija.  (RTV SLO)
Žoga ja okrogla: Odločitev Hrvaške je pravilna! Žoga ja okrogla: Odločitev Hrvaške je pravilna!
pred 15 urami in 15 minutami
V novem delu oddaje Žoga je okrogla je ekipa nogometnih novinarjev debatirala o hrvaški odločitvi glede Kalinića, jugoslovanskem nogometu in dobri angleški predstavi.  (RTV SLO)
Žoga je okrogla: Odločitev Hrvaške je pravilna! Žoga je okrogla: Odločitev Hrvaške je pravilna!
SP v nogometu: Kolumbija - Japonska 1:1 (polčas) SP v nogometu: Kolumbija - Japonska 1:1 (polčas)
pred 17 urami in 11 minutami
V Rusiji se s tekmama v skupini G končuje prvi krog skupinskega dela.  (RTV SLO)